21.7.2012 SIC CLUB SHOW

Tuomari: Sandra van de Graaf / Kennel Fiefoerniek’s

ROP, ROP-Liikkeet, BIS: Ylladian C’Nedra
VSP, ROP-Juniori: Soltar’s Blue My Mind

ROP-Pentu: Tobetwo
VSP-Pentu: Kurnous Balanos
VSP-Juniori Gambas De Percyval
ROP-Lemmikki, BIS-LEM: Topaasin Some Like It Hot
VSP-Lemmikki: Dervisch In The Sunshine
ROP-Veteraani, ROP-pää, BIS-VET: Abolla Lady Von Lampola

Urokset
Kurnous Balanos PEN1 KP VSP
Kurnous Brownies PEN4
Pikkuneidin Monsieur Vilgot PEN2 PL
Tuulentavoittelijan Henkien Kätkemä PEN
Tuulentavoittelijan Naapurini Totoro PEN3
Tuulentavoittelijan Maanmeren Tarinat PEN PP
Iosono Ferrari Di Ferro LEM2
Jakaranda Galliano LEM4
Pumpkin Noise LEM
Soltar’s Cha-Cha-Cha LEM3
Topaasin Some Like It Hot LEM1 KP PP ROP-LEMMIKKI BIS-LEMMIKKI
Gala Du Val De Clavernau JUN ERI
God Save The Queen De Magistris JUN EH
Golden Dream Du Domaine De Chanteloup JUN ERI2 SA PP PL PU2
Iosono Luminoso JUN EH
Nafrini Eclipse JUN H
Pikkuneidin Surprise Surprise JUN ERI4 SA
Soltar’s Blue My Mind JUN ERI1 SA PP PL ROP-JUN PU1 VSP
Topaasin Iron Man JUN EH
Ylladian Arctic Ice JUN ERI3 SA PP PU4
Soltar’s Rock’n Roll NUO ERI1 SA
Ylladian Story Of The Snow NUO EH2
Pumpkin Marcel AVO EH2 PP
Taikatytön Gentlemanni AVO EH4
Tulijärven Hector AVO EH PL
Tuulentavoittelija Venerando AVO EH PP
Ylladian Caramon AVO EH3
Ylladian Opal Trick AVO ERI1 SA PU3
Dervisch Papavero VAL poissa
Northgate’s Cool Water VAL ERI1 PP PL
Soltar’s Mio Min Mio VAL EH2
Ylladian L’Amour Bleu VAL poissa

Nartut
Kurnous Balam Agab PEN
Kurnous Brenna PEN
Kurnous Briella PEN
Kurnous Butterfly PEN3 KP
Nuallan Forum Romanum PEN
Pikkuneidin Miss Chin Chin PEN2 KP PL
Pikkuneidin Miss Diamond Star PEN4 PP
Pikkuneidin Little Magic PEN
Tobetwo PEN1 KP PL PP ROP-PEN
Catalinas-Dogs Camilla LEM2
Dervisch In The Sunshine LEM1 KP PP VSP-LEM
Pumpkin Novlene LEM3
Tähtimyrskyn Aamurusko LEM4
Ylladian Love Is Blue LEM
Berylline Kermakaramelli JUN ERI4
Gambas De Percyval JUN ERI1 SA PL PP VSP-JUN
Gourmandise Du Val De Clavernau JUN EH
Iosono Liberta JUN EH
Kallabiana Of Devils Pidgeons JUN poissa
Kianciana Of Devils Pidgeons JUN EH
Pikkuneidin Lady Comedienne JUN EH
Pikkuneidin Lady Eirecogteils JUN ERI3 PL
Pumpkin Nadine JUN poissa
Pumpkin Nicola JUN H
Soltar’s Iron Lady JUN ERI2 SA PL
Ylladian Song Of Ice And Fire JUN EH
Haidee Forum Romanum NUO EH3
Topaasin Little Briar Rose NUO ERI2
Ylladian Ce’Nedra NUO ERI 1 SA PL PN 1 ROP-liikkeet ROP BIS
Ylladian Islena NUO H
Granada Della Casa Pulcinella AVO EH
Iosono Olympia AVO H
Pumpkin Liviana AVO ERI4 SA PL
Pumpkin Marquise AVO ERI PL
Soltar’s Pasodoble AVO ERI3 SA PL PP
Tarumetsän Pilvenhattara AVO ERI1 SA PN2
Topaasin Cosima AVO EH
Tuulentavoittelijan Valentina AVO ERI2 SA PL PP
Tuulentavoittelija Viola AVO EH
Tulijärven Hulda AVO ERI
Ylladian Kitiara AVO T
Ylladian Tendre Poison AVO ERI
Iosono Fiamma VAL ERI
Pikkuneidin Champagne Bath VAL ERI2 SA PP PL
Pikkuneidin Tiramisu VAL ERI PL
Pumpkin Iveth VAL ERI1 SA PL PN4
Riana Feritte Bugsy VAL ERI3 SA PL
Soltar’s Ants In The Pants VAL ERI PL
Taikatytön Geisha VAL ERI PL
Tulijärven Frida VAL poissa
Tulijärven Gitte VAL EH PP
Tulijärven Greta VAL ERI
Ylladian Hazel Eyes VAL ERI4 SA
Abolla Eleonora Vertagus VET ERI2 SA
Abolla Lady Von Lampola VET ERI1 SA PL PN3 ROP-Pää ROP-VET BIS-VET
Soltar’s Beyond Belief VET ERI3 PL
Tarumetsän Hopeatiuku VET ERI4

Kasvattajaluokka:
BIS1 Ylladian (IT)
BIS2 Iosono (CI)
BIS3 Marisla’s (CI)
BIS4 Pikkuneidin (IT)

Jälkeläisluokka:
BIS1 Vespinja’s Caramella (CI)
BIS2 Iosono Fiamma (IT)
BIS3 Lucky del Borgo di Pratica Anharbn (CI)
BIS4 Eledi Grace Mimosa (IT)

Pariluokka:
BIS1 Colistos’s Armani & Colisto’s Verdi (CI)
BIS2 Pikkuneidin Miss Diamond Star & Pikkuneidin Little Magic (IT)
BIS3 Vespinja’s Caramella & Vespinja’s Fiorella di Cainnech (CI)
BIS4 God Save The Queen de Magistris & Golden Dream du Domaine de Chanteloup (IT)

PL= Kutsu Parhaat liikkeet -kilpailuun
PP = Kutsu Paras pää -kilpailuun

Jaa netissä:
  • Print
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Live